gor
03 فروردین 1402 - 17:36

طراحی دفترچه نوروزی ویژه مدیران اجرایی برای نخستین بار در نی ریز

برای اولین بار در کشور دفترچه نوروزی ویژه مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان نی ریز با محتوای بیانیه گام دوم انقلاب بین مدیران این شهرستان توزیع گردید.

به گزارش خبرگزاری فارس از نی ریز، برای اولین بار در کشور به ابتکار فرمانداری شهرستان نی ریز و با حضور فرماندار و نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، دفترچه نوروزی ویژه مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان با محتوی بیانیه گام دوم انقلاب مقام معظم رهبری بین مدیران شهرستان توزیع گردید.

در این مراسم دکتر طهماسبی ضمن استقبال از طرح فرمانداری نی ریز اظهار داشت: رهبر حکیم و فرزانه انقلاب اسلامی به واقع در بیانیه گام دوم انقلاب مسیر روشن تعالی و سعادت کشور را در چهله دوم انقلاب ترسیم نمودند و لذا برای مدیر در تراز انقلاب لازم و ضروری است بند بند این بیانیه را در حوزه مدیریتی خود اجرایی نماید.

وی ابراز امیدواری کرد استانداری فارس از این ابتکار فرمانداری نی ریز الگو بگیرد و این طرح ارزشمند را که در راستای بصیرت افزایی و جهاد تبیین می باشد در سایر شهرستانهای استان نیز اجرایی نماید. 

در ادامه فرماندار شهرستان نی ریز نیز با بیان اینکه از ابتدای انقلاب چه در زمان دفاع مقدس و چه فتنه های پس از آن تا کنون حرکت مردم حول محور ولایت و توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری مانند کشتی نجات انقلاب بوده و اکنون نیز بیانیه گام دوم انقلاب مقام معظم رهبری مرجع و منبع جامعی از ترسیم مسیر راه انقلاب در چهل سال دوم می باشد بیان داشت: مدیر اجرایی که مسئولیتش حاصل خون هزاران شهید می باشد باید بداند که رهبر انقلاب از او چه انتظاری دارد و مسیر راه توسعه کشور چیست و لذا توجه به نکات و مطالب بیانیه گام دوم انقلاب برای مسئولین ضروری است و قطعا پس از برگزاری آزمون در بیستم فروردین ماه ۱۴۰۲ نتایج آزمون مدیران در نمره ارزشیابی ایشان تاثیر مستقیم دارد و برای امتیازات مختلف پاداش و تنبیهات مناسبی نیز در نظر گرفته شده است.

طهماسبی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی در این باره به خبرنگار فارس گفت: هر چه در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری و راهنمایی های ایشان  گام برداریم کمتر دچار بحران و انحراف از مسیر انقلاب می‌شویم و لذا اجرای اینگونه طرح ها در کل به نفع نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

گفتنی است؛ این طرح برای اولین بار در کشور در راستای جهاد تبیین و بصیرت افزایی مدیران دستگاه های اجرایی و به پیشنهاد محمد مهدی توکل مشاور فرماندار نی ریز انجام شده  است.

پایان پیام/د

 

منبع: فارس
شناسه خبر: 1106614