gor
03 فروردین 1402 - 10:55

انجام ۲ هزار بازرسی از بازار گیلان

رشت - رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان از اجرای بیش از ۲ هزار بازرسی از بازار خبر داد و گفت: پس از بازرسی‌ها از فروشگاه‌ها، مراکز فروش و بازار گیلان، ۷۰۰ متخلف شناسایی و به تعزیرات معرفی شدند.

صالح محمدی در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به تقارن نوروز و ماه رمضان، اظهار کرد: کنترل و نظارت بازار نوروز و رمضان در اولویت ستاد تنظیم بازار است.

وی از تشدید بازرسی‌ها از بازار گیلان در نوروز و ماه رمضان خبر داد و افزود: در تلاش هستیم با نظارت دقیق، مستمر و سختگیرانه از بازار گیلان، خرید عیدانه و ماه رمضان را برای مردم شیرین کنیم.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان با تاکید بر برخورد جدی با گران فروشی‌ها و کم فروشی‌ها در بازار این استان، بیان کرد: بازار گیلان زیر ذره بین بازرسین و ناظران قرار دارد و در صورت مشاهده هر گونه تخلف، گران فروشی و کم فروشی با متخلفین برخورد قاطع می‌شود.

محمدی با بیان اینکه کالاهای اساسی به اندازه کافی در گیلان موجود است، گفت: در تأمین مایحتاج روزمره و کالاهای اساسی در بازار گیلان هیچ مشکلی وجود ندارد.

وی با اشاره به تشکیل کارگروه اقدام مشترک برای تنظیم و نظارت بازار گیلان، افزود: این کارگروه با مشارکت جهاد کشاورزی، صمت، تعزیرات حکومتی، اتاق اصناف و بسیج اصناف بر روند عملکرد بازار نظارت مستمر و سختگیرانه دارد.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان از اجرای بیش از ۲ هزار بازرسی از بازار این خبر داد و اضافه کرد: این تعداد بازرسی‌ها از ابتدای اسفند تاکنون از بازار گیلان صورت گرفته است.

محمدی ادامه داد: پس از بازرسی‌ها از فروشگاه‌ها، مراکز فروش و بازار گیلان، ۷۰۰ متخلف در این راستا شناسایی و به تعزیرات حکومتی معرفی شدند.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1105509